Palautekyselyt seuran toiminnasta

On taas aika kerätä palautetta ja näkemystä seuramme toiminnasta. Näitä tietoja hyödynnämme toiminnan suunnittelussa, joten jokainen vastaus antaa arvokasta tietoa siitä miten olemme seurana onnistuneet ja mitä tulevaisuudessa toivotte seuralta ja seuran toiminnalta.

Toivomme sinulta vastausta 29.11.2021 mennessä. Kyselyt toteutetaan yhteistyössä Suomen Olympiakomitean kanssa.
Jokaisen kyselyn alussa voit valita vastauskielen (suomi, ruotsi tai englanti).

Kaikki kyselyt suoritetaan anonyyminä, joten yksittäisiä vastaajia ei voida tunnistaa.

 • PALAUTEKYSELY NUORILLE (yli 13 v, vauhti- ja kisaryhmäläiset)
  Me seurassamme haluamme, että viihdyt treeneissä ja että joukkueessasi/ryhmässäsi on hyvä ilmapiiri. Tärkeää on myös, että saamme palautetta treenien sisällön ja valmennuksen osalta. 
  Anna kyselyssä aidosti palautetta hyvin ja huonosti hoidetuista asioista.
 • PALAUTEKYSELY LAPSILLE (alle 12 v, suunnistuskoulu)
  Seuramme haluaa kehittää toimintaansa ja tämän kyselyn tulosten pohjalta teemme johtopäätöksiä ja tarvittavia muutoksia toimintaamme. Tämän vuoksi toivomme sinulta avointa asennetta vastauksissasi. 
 • PALAUTEKYSELY VANHEMMILLE
  Seuramme haluaa kehittää toimintaansa ja tämän kyselyn tulosten pohjalta teemme johtopäätöksiä ja tarvittavia muutoksia toimintaamme. Tämän vuoksi toivomme sinulta avointa asennetta vastauksissasi. Anna aidosti palautetta hyvin ja huonosti hoidetuista asioista. 
 • PALAUTEKYSELY AIKUISLIIKKUJILLE
  Seuramme haluaa kehittää toimintaansa ja tämän kyselyn tulosten pohjalta teemme johtopäätöksiä ja tarvittavia muutoksia toimintaamme. Tämän vuoksi toivomme sinulta avointa asennetta vastauksissasi. Anna aidosti palautetta hyvin ja huonosti hoidetuista asioista. 
 • PALAUTEKYSELY SEURATOIMIJOILLE
  Keräämme palautetta ja näkemystä seuramme toiminnasta. Hyödynnämme tietoja toiminnan suunnittelussa. Toivomme sinulta avointa asennetta vastauksissasi. 


Kategoriat:
Ajankohtaista Huippu Kisa Ryhmät Super Vauhti