Iloisia ilmeitä ja innokkaita suunnistajia seuran harjoituspäivässä

Uusi harjoituskausi aloitettiin koko seuran yhteisellä leiripäivällä Sipoossa. Päivä lähti käyntiin oman kuntotason testauksella maastojuoksutestissä (5km tai 10 km), jonka jälkeen Otto esitteli tulevan talven harjoitusohjelman. Päivän päätteeksi koko porukka suuntasi Immersbyn maastoon suunnistusharjoitukseen. Tehokas ja hieno harjoituspäivä!


HUOM! Seuraava harjoituspäivä järjestetään 5.12. Massbyssä ja Söderkullassa.

Harjoituspäivä sopii kaikille seuran jäsenille, joten rohkeasti mukaan harjoittelemaan seurakavereiden seurassa itsenäisyyspäivän aattona.

Lisätietoa sekä ilmoittautuminen Nimenhuudossa

Sydämellisesti tervetuloa!

Iloisia ilmeitä ja innokkaita suunnistajia seuran yhteisessä harjoituspäivässä.

Kategoriat:
Huippu Kisa Ryhmät Super Uutiset Vauhti