Talkoolaiset

Tämä valtaisa tapahtuma toteutetaan perinteisesti suurilta osin talkoovoimin. Ole osa kokonaisuutta, tule luomaan tunnelmaa ja ainutlatuista kokemusta! Jokainen, vaikka pieneltäkin tuntuva panostus on tärkeä ja otetaan kiitollisuudella vastaan! Minkä osa-alueen sinä koet omaksesi? Ota reippaasti yhteyttä jo nyt!

Ilmoittautumislomake avautuu piakkoin!

    Porvoo Borgå Jukola 2022 Tietosuojaseloste

    Valiokuntien yhteyshenkilöt ja -tiedot:

    1. AREENATUOTANTOVALIOKUNTA
    Mikko Reitti 044 5805455 mikko@oikeareitti.fi
    2. IT-JA TULOSPALVELUVALIOKUNTA
    Rune Lundgren 04474 80 800 rune.e.lundgren@gmail.com
    Svante Nilsson 0405943098 svante.nilsson@oktrian.fi
    3. KARTTA-JA RATAVALIOKUNTA
    Pasi Liitiäinen 0405402872 pasi.liitiainen@oktrian.fi
    4. KENTTÄVALIOKUNTA
    Jari Pullinen 0405846055 jari.pullinen@kolumbus.fi
    5. KILPAILUVALIOKUNTA
    Hannu Fabritius 044 0610933 hannu.fabritius@hotmail.com
    6. LOGISTIIKKAVALIOKUNTA
    Peter Tallberg 0500718269 peter.tallberg@porvoonenergia.fi
    7. RAVINTOLAVALIOKUNTA
    Hans Nyqvist 0400 716 616 hans.nyqvist@sulo.fi
    8. MARKKINOINTI JA VIESTINTÄVALIOKUNTA
    Jari Johansson /Markkinointi 050 4656512 jari.johansson@oktrian.fi
    Nina Sevelius /Viestintä 050 3677392 nina.sevelius@oktrian.fi
    9. TOIMISTOVALIOKUNTA
    pääsihteeri Heidi Liljeström 050 3637 488 heidi.liljestrom@oktrian.fi
    10. TURVALLLISUUSVALIOKUNTA
    Risto Säynäväjärvi 040 5693 706 rtsaynavajarvi@gmail.com
    11. TALOUSVALIOKUNTA
    Nina Simosas 050 3677392 nina.simosas@gmail.com
    12. YMPÄRISTÖ- JA HUOLTOVALIOKUNTA
    Jukka Puustinen 040 546 1393 jukka.puustinen@mikrobiologitoimisto.fi