OK Trian (Orienteringsklubben Trian rf) är en år 2014 grundad östnyländsk specialförening för orientering, vars verksamhet innehåller sommar, cykel-, skid- och precisionsorientering. Vår målsättning är att erbjuda högklassiga hobby-, tränings- och tävlingsmöjligheter för alla intresserade enligt ens intresse och kunskap. OK Trian fokuserar på junior- och elitorientering.
Läs mera »

INFO TALKOOLAISILLE TIISTAINA 8.8.2017 KOKONHALLILLA

03.08.2017 kl. 05:53
Nuorten Jukolan Johtoryhmä pitää 19.8.2017 järjestettävän Nuorten Jukolan talkoolaisille
INFO- tilaisuuden kilpailukeskuksessa Jääkiekkotie 3 Kokonhallilla klo 18 – 19.
Olette kaikki tervetulleita tilaisuuteen. Mikäli ette ole mahdollisuudessa tulemaan
tilaisuuteen niin pyydän teitä olemaan yhteydessä sen tehtäväryhmän vastuuhenkilöön
johon olette lupautuneet.
Kilpailun johtaja Kalevi Ilonen 0400 310663 nimi@ilonen-lautamo.fi
Kilpailukeskus Pasi Liitiäinen 040 5402 872 pasi.liitiainen@oktrian.fi
Tiedotus/Viestintä Nina Sevelius 050 367 7392 nina.sevelius@oktrian.fi
Ratamestariryhmän Pekka Vuorinen 050-4692021 pekka.vuorinen@oktrian.fi
johtaja
Kuulutus Mikko Reitti 044 5805455 mikko@oikeareitti.net
Lähtö ja maali Hannu Fabritius 044 061 0933 nimi@suomi24.fi
Tulospalvelu Svante Nilsson 040 594 3098 svante.nilsson@oktrian.fi
Talousryhmä Jari Johansson 050 465 6512 jari.johansson@oktrian.fi
ITC-vastaava Mikko Salervo 045 6768 697 mikko.salervo@hotmail.com
Liikenneohj ja paik. Vesa Isoniemi 040 1745598 vesa.isoniemi@pp.inet.fi
Toimisto/Info Nina Simosas 040 50 341 2704 nina.simosas@gmail.com
VIP Johanna von Frenckell 040 7033 294
johanna.vonfrenckell@helsinki.fi
Majoitus Carita Savolainen-Kopra carita.savolainen-kopra@thl.fi
Turvallisuuspalvelut Kleo Ketonen 0456447193 kleo.ketonen@hotmail.com
Ravintolapalvelut Kirsti Johansson 041 5076561 kirsti.johansson@pp5.inet.fi
Kahvilamyynti
Nina Sevelius
 
 
 
Halti
Olenius
Trimtex
Helakauppa
Skogsreviret
VJ Sport