Wanted toiminnanjohtaja / verksamhetsledare

08.12.2017 kl. 08:26
OK Trian hakee hyvää tyyppiä seuramme toiminnanjohtajaksi
OK Trian söker en bra typ till föreningens verksamhetsledare


Pääasiallinen tehtäväsi on koordinoida ja kehittää seuran toimintaa. Käytännössä tämä tarkoittaa mm. harjoitus- ja leiritoiminnan suunnittelua, eri ikäryhmien ohjaajien ja vastuuhenkilöiden tukemista sekä yleisestä seuratoiminnasta vastaamista. Työsuhde on vakituinen ja työaika 20 tuntia viikossa. Palkkaus sopimuksen mukaan.
 
Mikäli siis olet aktiivinen, urheilullinen ja sydämesi sykkii seuratoiminnalle, niin ota rohkeasti yhteyttä. Kaksikielisyys, suunnistustausta ja seuratoimintakokemus katsotaan eduksi. Tehtävään voi hakea 12.1.2018 mennessä.
 
Lisätietoja:
·         Puheenjohtaja Jari Johansson
·         050-4656512
·         jari.johansson@oktrian.fi


 
Din huvudsakliga uppgift är att koordinera och utveckla föreningens verksamhet. I praktiken betyder det bl.a. att planera tränings- och lägerverksamheten, att stöda ledarna och ansvarspersonerna för de olika åldersgrupperna samt att ansvara för den allmänna föreningsverksamheten. Anställningen är tillsvidare och arbetstiden är 20 timmar i veckan. Lön enligt överenskommelse.
Ifall du är aktiv, sportig och ditt hjärta slår för föreningsverksamhet, så ta modigt kontakt. Tvåspråkighet, orienteringsbakgrund och erfarenhet av föreningsverksamhet är till fördel. Anställningen kan sökas t.o.m. 12.1.2018. 


Tilläggsuppgifter:
·         Ordförande Jari Johansson
·         050-4656512
·         jari.johansson@oktrian.fi

Jari Johansson
 
 
 
 
 
 
Halti
Olenius
Trimtex
Helakauppa
Skogsreviret
VJ Sport